Únor 2011

Eliška od Cara

26. února 2011 v 12:24 | Any-lee
Tohle mě moc Potěšilo:-) Je to Eliška , kterou mi Nakreslil Car.


A už je pryč...

26. února 2011 v 9:16 | Any-lee
Eliška ehm.... no... dneska ráno Umřela. Moje nejhorší obavy se staly pravdou! achjo... v 7 hodin ráno jsme jí šli Zakopat na Lučině. tohle je stejný Pocit Jako když umřel Pepíček :-( (Moje první Morčátko) ale ten nezemřel na nemoc, Ale na Stáří. Byly mu už 3 roky. ale stejně: myslím si že je to nespravedlivé, když musí Děti poslouchat Dospělé. No koukněte: Řekla jsem jim, že musíme IHNED k Veterináři, nešli, neposlechli, a ted musíme všichni truchlit. Omlouvám se za to, že vám tady píšu něco, co vás nejpíš nezajímá, je to jen můj smutný proslov. Takže: vzdejme Čest mému Nejposlušnějšímu Morčátku, Elišce. Zemřela 26.2 2011... Budeš mi Chybět :-(. no... a já asi půjdu něco dělat na počítačí, přeci jen: dělání dělání, všechny smutky zahání..

Néééé!

25. února 2011 v 14:35 | Any-lee |  Moje Kecy
Ehm. No.. víte jak jsem vám psala že sou moje morčátka hrozně obézní? tak jedno přestalo jíst! nechce vůbec nic jíst, hrozně zhublo, pořád je otočené, a dědeček s babičkou s ním nechcou zajít k Veterináři. Bojím se. že Umře :-(. v roce 2008 (někde na konci) se mi narodila tři Morčátka. Jedna Se jmenovala Clare, Jedna Eliška, a ta Poslední Elizabeth. Clare prodali pár dní potom co je jejich máma Odkojila, a prodali i tu Mámu. a pak zbyla jen Eliška a Elizabeth. a právě Eliška ted Umírá :-(. Doufám že neumře, ale já s tím nic nezmůžu :((((...

ICQ

22. února 2011 v 15:04 | Any-lee
Všichni co jste mě měli na icq si mě prosím znovu přidejte:D (jsem tam Jako Any-lee) a nebo napište vaše nicky na icq sem . protože mě to nechce vás najít:D

Přeinstalace..

22. února 2011 v 14:23 | Any-lee |  Moje Kecy
Tak, Přeinstalovaly mi počítač... což znamená: mám google chrome. anglickou verzi PS5 a mnoho dalších nočních můr. takže nečekejte ode mě žádné "Obvyklé" věci:D


Stříbrný Déšt

20. února 2011 v 20:39 | Any-lee |  Moje Kecy
                             Nojo:D zase jsem vymyslela Nějakou tu Blbost:D však to bych nebyla Ani já:D. představuju si, jak se tohle stane knihou nebo se to zfilmuje:D no dost těch hloupých řečí! :D. takže, přišla jsem s nápadem na Knihu nebo na film (Film odpadává:D) . a právě jsem přišla na příběh o dvou koních Sestrách. Jmenuje se to stříbrný Déšt. ta Klisna napravo (s modrýma Očima) je hlavní Postava Nyota. ta s Červenýma Očima je její Zlá sestra Tinkela. No, první vás seznámím s hlavnímy Postavami a pak vlítneme do Děje.


Nyota:

Nyota
                              Nyota, Arabská Plnokrevnice, Štědrá Klisna, co by rozdávala jen Radost. má  však i své temné stránky. jedna z nich je její Tvrdohlavá sestra Tinkela. Udělala by pro ní První Poslední, ona však odmítá její pomoc. Nyotina Štědrost ale někdy Přesahuje Hranice, Nyotě a Tinkele zemřela  Matka, jako hříbatům..


Tinkela:

                                Tinkela, Arabská Plnokrevnice, Zlá Sestra Nyoty. Tinkela odmítá pomoc všech, a miluje hlavně noc. v příběhu se pokusí Nyotu Utopit. jak už jsem říkala u Nyoty, Zemřela jim jako hříbatům Matka. což Tinkelu Poznamenalo Více než Nyotu. Tinkelina Osobnost Rozhodně není Dobrá, a jak chcete, stejně s vámi ani nebude chtít promluvit. je zlá, a uzavřená do sebe..

Tady ne moc Povedený obrázek. Tatara (Jejich Matka, Fríská Kobyla (Ta černá) ) Nyota (ta co tahá Tataru za Ocas) a Tinkela (ta co saje mlíko od Tatary) pro vysvětlení:D : Ty modré nohy pod Tinkelou patří Tataře, to špičaté bílé Břicho Taky.

                                       a nějakou "náhodou:D" jsem se zbláznila do jedné písničky ze Spirita:D takže to bude hlavní znělka stříbrného Déště. Vždy bude v nějakém videu ze stříbrného deště (Které já vytvořím:D)


a konečně! Děj:

celý příběh začíná tím, když se Fríské Kobyle Tataře, narodí Dvě malé Hříbátka. jsou to Samičky a jmenují se Nyota, a Tinkela. Nyota a Tinkela vyrůstají Normálně v přírodě, jako Každý Kůn. Ale jednou Začne Les Hořet, Nyota a Tinkela zabloudí v lese, zatímco Tatara, jejich matka se dusí Kouřem. Nakonec Podlehne. a hříbata najdou matku už moc Pozdě. Uprchnou z lesa, a najednou nemají co jíst ani pít. jsou totálně k tomu zničené smrtí jejich matky. Pak je najde Mladá Holka ze statku Reedy (Rídy). tam hříbata dospívají, a často se ztrácejí, prostě rušný život. až vyrostou, a jsou to už dospělé Kobyly, Utečou Reedy zpátky do přírody. Tam Nyota Potká Mario Kinga (Jméno mám ze stáje Dusot Koní, na které jsem zaregistrovaná:D). a zamiluje se do něho. Tinkela mezitím Plánuje Dábelský Plán, Jelikož ze smrti matky dočista Zešílela,, Vymyslí, že Nyotu Utopí. Jednou když není s Mario Kingem, Tinkela Zavede Nyotu ke Kopci, Pod kterým je Silný Vodopád. Tinkela využije jedné Situace a Shodí Sestru ze skály. Nyota se Doopravdy MÁLEM utopí, Ale přežije to. Začne se Sestry Bát, ale Odpustí jí to. Pak z ničeho nic Mario King Zmizí. Nyota je s toho zničená,. což její sestra tak moc chtěla. pak se zase chcou vrátit k Reedy, ale už nemůžou. protože Neznají k Reedy Cestu. a zase prožívají Muka v Lese. jednou ale příjde Déšt, Stříbrný Déšt, který jím příjde na pomoc. a jak  to nakonec dopadne? a co se Stane Nyotě Zajímavého?

To se dozvíte jen, Pokud tu budete chtít, abych sem dala tu knihu:D co napíšu na blog:D

Tak co vy na to?

Pro Cara

18. února 2011 v 11:45 | Any-lee |  Grafické pokusy
Car
Zapojila jsem se do Soutěže na Carově Blogu:D

Téma Týdne: Smysl Života

12. února 2011 v 11:43 | Any-lee |  Moje Kecy
Sad
                                Smysl Života? ach ano Ta Stará dobrá Otázka: Nač Žiju? Proco Žít?. Ano doopravdy, musíte mít pro KOHO nebo pro CO žít. Každý Má svůj Smysl Života: pro mě je to má Rodina. ano a Rodina je to pro většina. ale pro mě je smysl Života i Příroda, Povinost, Prostě všechno co cítíte, že musíte Vykonat. Takže Smysl Život je něco, pro co prostě musíte Žít:D

D.A

12. února 2011 v 10:25 | Any-lee |  Moje Kecy
ahoj:D přináším vám odkaz na Můj Profil na DeviantArt:D (i když pochybuju, že by se  někdo chtěl dívat na mé Splácaniny:D)

Zas má Bílej Plášt, a v okně je mříž...

                                                              Můj D.A


Máš má Ovečko Dávno Spát....

12. února 2011 v 8:58 | Any-lee |  Videa
Uf, Já jsem z tý Písničky už zblbá:D Skoro Každej den jí Zpíváme ve škole (i když není Hudebka:D)
a to na ní Ještě Hrajeme Hry:D (Zakroužkovat slova v Písničce na tabuli co uslyšíme:D)  To v mých Představách Fakt moc Brzo Nezmizí:D. ..

Jelení Virtuálka

6. února 2011 v 20:58 | Any-lee |  Moje Kecy

  Založila jsem si Novou Virtuálku (Jelení:D) A byla bych ráda, kdyby jste se zůčastnily. zatím jsem tam jen já a Sarafína, a Virtuálka se Teprve Dodělává, ale bude tam sranda:D. Takže odkaz na Virtuálku je:

Jelení Virtuálka


Hehe:D

6. února 2011 v 11:42 | Any-lee |  Adopce

TADYNějakou "Náhodou" (xD) Jsem narazila Znovu na Chicken Smothie, na Mojí Starou Adopci xD Už maj hodně vysoký Dny :D Ten Odkaz nahoře je Odkaz na Všechny mé Staré Adopce.

Je to NAŠE Zem!

6. února 2011 v 9:22 | Any-lee |  Moje Kecy
                                                              Och, to je ale Odporné!

                                                              Proč jsme takové Zrůdy?
                                                              proč to děláme?
                                                              a Otázkou Zůstává: Proč?

                                                             Ne.. Planeta Zem není Jen naše! Je to i Zvířat Zem, Všeho..
                                                             Je to NAŠE Zem! Nás Všech, Všech co Žije. a Myslím, že
                                                             my nejsme Jediní, Kdo na Planetě Žije. no což k Věci: Včera jsem Byla v Jednom Domě a Viděla jsem tam na Zdi Lebky od Jelenů, Mrtvou Vycpanou Lišku na Stěně, Všude Samý Kostry a Na Zemi Vycpaný Tchoř, Co je to k Sakru Za Bordel?! Jak by bylo vám, Kdyby vás někdo Zabil, Vycpal, a Vystavil si vás na Zed?. Lidi Jsou Srabové! Kdyby neměli Zbraně Nedokázali by Skolit ani Toho Chudáka Tchoře! Jediní Silní jsou tu doopravdy Zvířata,, Lidé Podvádějí! Bohužel, Tolik Lidí, kteří si Přejí to Samé co Já, Ty bud už Dávno Zabila Pravda a Spravedlnost, Nebo to Vzdaly. Jinak by to Takhle Nedopadlo.. Tenhle Článek je jen Vlastně má Stížnost:D tak já vás už dál nebudu Trápit a Ukončím to moje nudné Povídání:D
                                                                       

Téma Týdne: Noční Obloha

3. února 2011 v 15:25 | Any-lee |  Moje Kecy
okraje
Noční Obloha je Krásná, a prostě  se to nedá Popsat. Vypadá tak Kouzelná, a Jednoduchá. Nic Krásnějšího než noční Obloha Není (ani svět, Který je Pošpiněn Lidmy) Když se Dívám na Noční Oblohu, Všechny Starosti jakoby Odplinou... Zdá se to Nekonečné, Kdy Konečně ta Noční Obloha Sleze a Vyleze Ta ranní, Sluneční? ale ani ta není Tak krásná jako ta Noční..

PS: omluvám se že Momentálně Neobíhám a moc nepíšu, nemám ale bohužel čas :-(