Stříbrný Déšt

20. února 2011 v 20:39 | Any-lee |  Moje Kecy
                             Nojo:D zase jsem vymyslela Nějakou tu Blbost:D však to bych nebyla Ani já:D. představuju si, jak se tohle stane knihou nebo se to zfilmuje:D no dost těch hloupých řečí! :D. takže, přišla jsem s nápadem na Knihu nebo na film (Film odpadává:D) . a právě jsem přišla na příběh o dvou koních Sestrách. Jmenuje se to stříbrný Déšt. ta Klisna napravo (s modrýma Očima) je hlavní Postava Nyota. ta s Červenýma Očima je její Zlá sestra Tinkela. No, první vás seznámím s hlavnímy Postavami a pak vlítneme do Děje.


Nyota:

Nyota
                              Nyota, Arabská Plnokrevnice, Štědrá Klisna, co by rozdávala jen Radost. má  však i své temné stránky. jedna z nich je její Tvrdohlavá sestra Tinkela. Udělala by pro ní První Poslední, ona však odmítá její pomoc. Nyotina Štědrost ale někdy Přesahuje Hranice, Nyotě a Tinkele zemřela  Matka, jako hříbatům..


Tinkela:

                                Tinkela, Arabská Plnokrevnice, Zlá Sestra Nyoty. Tinkela odmítá pomoc všech, a miluje hlavně noc. v příběhu se pokusí Nyotu Utopit. jak už jsem říkala u Nyoty, Zemřela jim jako hříbatům Matka. což Tinkelu Poznamenalo Více než Nyotu. Tinkelina Osobnost Rozhodně není Dobrá, a jak chcete, stejně s vámi ani nebude chtít promluvit. je zlá, a uzavřená do sebe..

Tady ne moc Povedený obrázek. Tatara (Jejich Matka, Fríská Kobyla (Ta černá) ) Nyota (ta co tahá Tataru za Ocas) a Tinkela (ta co saje mlíko od Tatary) pro vysvětlení:D : Ty modré nohy pod Tinkelou patří Tataře, to špičaté bílé Břicho Taky.

                                       a nějakou "náhodou:D" jsem se zbláznila do jedné písničky ze Spirita:D takže to bude hlavní znělka stříbrného Déště. Vždy bude v nějakém videu ze stříbrného deště (Které já vytvořím:D)


a konečně! Děj:

celý příběh začíná tím, když se Fríské Kobyle Tataře, narodí Dvě malé Hříbátka. jsou to Samičky a jmenují se Nyota, a Tinkela. Nyota a Tinkela vyrůstají Normálně v přírodě, jako Každý Kůn. Ale jednou Začne Les Hořet, Nyota a Tinkela zabloudí v lese, zatímco Tatara, jejich matka se dusí Kouřem. Nakonec Podlehne. a hříbata najdou matku už moc Pozdě. Uprchnou z lesa, a najednou nemají co jíst ani pít. jsou totálně k tomu zničené smrtí jejich matky. Pak je najde Mladá Holka ze statku Reedy (Rídy). tam hříbata dospívají, a často se ztrácejí, prostě rušný život. až vyrostou, a jsou to už dospělé Kobyly, Utečou Reedy zpátky do přírody. Tam Nyota Potká Mario Kinga (Jméno mám ze stáje Dusot Koní, na které jsem zaregistrovaná:D). a zamiluje se do něho. Tinkela mezitím Plánuje Dábelský Plán, Jelikož ze smrti matky dočista Zešílela,, Vymyslí, že Nyotu Utopí. Jednou když není s Mario Kingem, Tinkela Zavede Nyotu ke Kopci, Pod kterým je Silný Vodopád. Tinkela využije jedné Situace a Shodí Sestru ze skály. Nyota se Doopravdy MÁLEM utopí, Ale přežije to. Začne se Sestry Bát, ale Odpustí jí to. Pak z ničeho nic Mario King Zmizí. Nyota je s toho zničená,. což její sestra tak moc chtěla. pak se zase chcou vrátit k Reedy, ale už nemůžou. protože Neznají k Reedy Cestu. a zase prožívají Muka v Lese. jednou ale příjde Déšt, Stříbrný Déšt, který jím příjde na pomoc. a jak  to nakonec dopadne? a co se Stane Nyotě Zajímavého?

To se dozvíte jen, Pokud tu budete chtít, abych sem dala tu knihu:D co napíšu na blog:D

Tak co vy na to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ | Web | 20. února 2011 v 23:12 | Reagovat

DEJ JI SEEEM!!! XDD :D už se těšííím :D

2 lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ | Web | 21. února 2011 v 14:21 | Reagovat

ale dočkáš :D až se vrátím z hudebky (O.o) tak ti zkusím poradit :D

3 sarafína sarafína | 21. února 2011 v 14:32 | Reagovat

Jóó! Napiš!! :-D  :-D

4 Kiára Kiára | 21. února 2011 v 20:10 | Reagovat

A co ten TLK příběh?

5 Car(lev15) Car(lev15) | Web | 28. února 2011 v 15:16 | Reagovat

nedivim se ze si se do te znelky zblaznila.Ja taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama