2 mé obrázky xD

31. března 2011 v 16:31 | Any-lee |  Grafické pokusy
tak fajn, dnes jsem zase něco nakreslila xDNázev: Potkáváš těžké dny, kdy se bortí krásné sny, právě v těch nejtěžších s tebou jsem..
Autor: já
Krátký Dodatek: Ziru právě vyplivla řeka. Ziřino Bezmocné tělo tam jen tak leželo.... po několika minutách se zmatená zira postavila a dokulhala do vysoké trávy, a až tam jí to došlo: Všichni jí zradily!. Ziřino tělo Spadlo do Bažiny, a k jejímu tělu se přiblížil průsvitný lev.. "Sca-sca-scare?" Vykoktala ze sebe Zira. "je čas, Ziro.." Řekl a podal ziře Tlapu "Do-do-dobře..." podala mu jí taky, a najednou jí stuhla krev v žilách, srdce jí přestalo bít, a ona spadla bezvládně zpátky do Bažiny.. Ale její duše už byla někde jinde, byla znovu se svou láskou...
Co se mi na tom líbí: asi to, že to že jsem Osvětlila ten Kožíšek, vypadá jako stínování xD(Vím, že to vypadá jako obkreslený vlk od Jeezy. ne, není obkreslený od Jeezy xD pouze jsem se inspirovala Jeezyiným vlkem.)

Název: Sama...
Autor: já
Krátký Dodatek: Nyota šla na procházku v noci... Tam si lehla do trávy a přemýšlela o své mrtvé dceři Mwezi.potom zvedla Hlavu a podívala se na měsíc, a z očí jí začaly téct slzy.... "Mwezi, kde ted jsi?" Řekla tiše a začala zase přemýšlet o Darkovi, Který jaksi Zmizel. a od té doby vládne smečce nějaký cizí vlk, co má ale Sílu jako Dark, ale je strašně krutý... Nyota byla zoufalá, Byla úplně sama, a musela bohužel začít věřit tomu, že bude navždy sama..
Co se mi na tom Líbí: no, asi to pozadí xD ale Nyota taky není špatná..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Car(lev15) Car(lev15) | 31. března 2011 v 18:35 | Reagovat

jé,ta je krasna.....nyotka XD a zira ten nazev,supr!XD

2 sarafína sarafína | 31. března 2011 v 20:30 | Reagovat

jééé Nyota!!! :D

3 Car(lev15) Car(lev15) | 1. dubna 2011 v 14:46 | Reagovat

nejdes hrat KT?(kocici textovku) jo,a any,uz musís udelat new dess na NMRT.Ju?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama