Září 2011

Měním

7. září 2011 v 17:31 | Any-lee


Nová Any-lee! xD ano, měním svůj char. na tomhle obrázku je nová Any-lee. dám vám sem nové informace o ní xD (PS: tenhle krásný obrázek kreslila Lvicek99!, měli jsme art trade :) xD)

celé jméno: Anaretta lee (lee je jen přípona xD)
kde bydlím?: v Sunlandu (jak neoriginální, že? xD)
jak se chovám?: jako zlá, krutá, pomstychtivá, fajn lvice xDDD
jak vypadám?: mám ofinku, modré oči, světle hnědou srst, a béžový ocas xDD
kdo jsou mí rodiče?: má matka je královna Ambala( můžete ji vidět zde) a můj otec je král Dolor. (ještě jsem ho nenakreslila)
hmm... to snad stačí xD jdu přepsat příběh o Any xD

A zase do školy!

1. září 2011 v 14:12 | Any-lee |  Moje Kecy
ha! nenávidím školu :(((( xD. dnes jsme šly s Nywel zase do školy..... úča se vůbec nezměnila xD. za to kluci jsou čím dál tím blbší..... xD. dnes, hned ráno, jsem si sedla na staré klučičí místo.... no, samozřejmě že Jarda a Vasil (ti kluci) začali tu židli tahat a řvali na mě, ať jdu okamžitě pryč. já se samozřejmě nedala a teď to místečko mááám xD. když jsem šla do školy, byla jsem natěšená, když jsem uslyšela slovo "Odpolední Vyučování" byla jsem otrávená xD. všichni jsme tam (jako vždycky) řvali, a úča na nás zařvala "TICHO!!!!!!!!!!!!!" xD. no tak jsme byly z ticha a já najednou: "Vasil vůbec nezhubl, spíš ztloustnul! xD" no, trapas jak hrom xDDD. Holky (jako vždy) zase drbali a pomlouvaly.... typické ony xDD. jak už Nywel psala na svém blogu, máme se supr čupr, jelikož jsme BFF, jsme jen dvě a žádnou mega partu nepotřebujeme xDD a na oběd byl hádejte co....: POLÍVKA!!! XDDD. no, ale byla dobrá xD. no nic, napíšu vám o škole zase zítra, ahoj! xD