Říjen 2011

Déšť

30. října 2011 v 21:29 | Any-lee |  Moje Kecy


Déšť je boží voda... déšť jsou emoce... v dešti je život... alespoň tak si to představuju já. spousta lidí v mém okolí déšť vždy nenáviděla, ale já ho milovala... popravdě, já mám déšť radši než slunce xD. vždy když mi bylo špatně, déšť mi zvedl náladu a nabil mě energií... déšť je něco, mocného, vzácného... já to prostě nedokážu popsat xD. vždycky když jsem déšť viděla, žasla sem, protože mě vždycky ohromil, a já chtěla zůstat venku v děšti, ale bohužel xD. hehe, vždycky sem chtěla vyběhnout ven když pršelo, nebo zůstat venku když pršelo, a to i přesto, když padali kroupy. já mám k dešti prostě takový zvláštní vztah, já potřebuji jeho a on potřebuje mě, protože mě vždycky láká ven xD. Jak bych popsala déšť, hmm.... asi já ani nevím, ale vždy vidím, že déšť jasně vyjadřuje emoce. a nemusí to být jen zrovna ty špatné :).

Krátký úryvek:
Šla úplně sama, procházela savannou, sama, hladová, bez jediné šance přežít... hořká slza jí stekla po tváři, když tu jí něco zalechtalo na zádech. podívala se za sebe a uviděla..... déšť. nijak ji to nepřekvapovalo, prostě déšť, ale cítila se, jako by jí volal. lvice se ušklíbla. v tu chvíly ucítila zvláštní pocit ve svých tlapkách, a rázem byla na zemi. nyní jí velké kapky deště dopadaly na čumák a na její zraněnou tlapku. lvice zavrčela a škubla se svou tlapkou, nestála o pomoc. ale hrozně jí to zabolelo, a ona už nedokázala vstát. v tu chvíly zavřela oči, promáčené vodou, stejně jako její srst. v tu chvíly ucítila příjemnou...zimu. ano, zimu. právě zima jí vždy byla příjemná. usmála se a otevřela svoje promočené oči, už jí nevadilo, že jí déšť dopadá do očí... v tu chvíly vydechla... a usnula. do věčného spánku.
nojo, blbost, co ta moje fantazie nevymyslí xD

Nový princ - Strana 1-10

13. října 2011 v 20:23 | Any-lee |  Komixy
Táák, možná to všichni nevíte, ale Savu0211 už dokončil poslední kapitolu "Vyhnance" a začal dělat nový komix, je o Ahadim a Uru a jak se potkali... a dnes dokreslil 10 stranu, takže jsem to mohla přeložit! :) mimochodem, omlouvám se
za neaktivitu :)


Komix od Savu0211
Překlad od Any-lee