Jak jsem psala a jak píšu...

24. června 2012 v 10:55 | Any-lee |  Moje Kecy
Takže zdravím, dnes jsem vám chtěla předvést takovou malou ukázku mého stylu psaní příběhů - Jak jsem psala, a jak píšu teď.

Starý styl

Tohle je druhá kapitola mého příběhu Remember, která nikdy nebyla zveřejněna.
Je opravdu dementní. Přesvědčte se sami.

Další Část!:D
Any Byla Omámena , ale pak to Pominulo

Any-lee: Kde seženeme Jídlo?
Chuki: Eh.... (Chytí obrovskou Žížalu)
Any-lee: Děláš si Srandu?!
Chuki: Ehm Eh... ne (Ovrátil Stydlivě a Začervenal se)
Any-lee: Cože?!
Chuki: Eeeehh, Nemáme Na Vybranou...
Any-lee: Ach můj Bože! (Dá do Tlamy Žížalu a Spolkne ji, Poté se Pozvrací) Éééééééé Fůj to je ale hnusný! a Hrozně Slizský!
Chuki: Eeeeh Any! RYCHLE UTÍKEJ! (Ukáže na Hrdou Zemi)
Any-lee: Jeesh Cože?! Já vím že je to hnusný ale utíkat kvůli tomu to je..... ÁÁÁÁHHHH!! (Utíká s Chukim a Dívá se Na Hořící Hrdou Zemi)
Chuki: Dělej Rychle na Strom (Strom Spadne) Tak Asi ne no.. (Spadne na Něj) POMOZZZ!! ANY!! UHOŘÍM TU!!
Any-lee:Brzy se Vrátím! Promiň
Chuki: Any!!
Any-lee: Dobře Dobře.. (Snaží se oddělat Kládu) Arghhh!! Nejde To
Chuki: Pomůžu ti (Chytne Kládu a Společně jí odsunou)
Any-lee: A ted Zdrhat!!

(A Tak Se Dostali Do Bezpečí, Ještě Dál než Hyení sídlo a tam Spokojeně Vyrůstaly..)


A nyní ještě ukázka z druhé kapitoly Stříbrného deště, která také nebyla nikdy (myslím) zveřejněna.


"Ty Blbko Jedna nemožná!!!" . Začala Vyšilovat Opět Tinkela . "Co si o sobě vůbec myslíš?! kvůli tobě jsme ted vyběhli špatným směrem z Lesa a umřeme Tady!!" Nyota na ní Smutně Pohlédla: "Tinkelo, o co ti jde? jsme Sestry, měli bychom si pomáhat v těžkých chvílích.." usmála se Nyota a Podala Tinkele Kopýtko, Tinkela jí však Srazila na Zem "Copak ti to nedošlo? Jsme jen Hříbata Nyoto!! , Zemřeme Samotné!. Tinkela se Dala do Breku a Nyota Se nezmohla na jediné Slovo, Najednou (a dál už to nepokračuje).

Nový styl

Ukázka z Černé kapky:

Královna lvíče pevně svírala. Nedopustila, aby na něj kdokoli sáhl. Král Mohatu byl připraven svou partnerku i lvíče zabít. "Nech toho!" zakřičela naštvaně královna. Hořké slzy jí stékaly po tváři, srdce jí rozrušeně bušilo a tlapky se jí chvěly strachem. "Jaký budu mít z vás, slabých samiček, užitek?" zavrčel výhružně Mohatu. "Mysli alespoň pro jednou srdcem!" povzdychla si královna. "Jsi hloupá, Doto" zavrčel opět Mohatu. "Musím se tě zbavit". Královna však nepanikařila. Postavila se a podívala se mu do očí: "Odejdu" řekla odhodlaně Dota. "Odejdu i s Uru, pokud si to budeš přát" pokračovala. "Jen nás, prosím nezabíjej" zavrčela. "Nebo alespoň ji ne" dodala. Královnina odhodlanost Mohatua odrovnala. Nečekal to. Pak se však zpamatoval. "Tvá krev musí být prolita" zavrčel. "Pokud pouze má, pak tedy přijímám"

Co z toho vyplývá? že mé příběhy budou vždy dementní. Ať se snažím, jak se snažím. Byla bych ovšem ráda, kdyby jste napsali svůj názor na tu malou změnu. Jen jsem vám chtěla ukázat, jak se můj styl psaní změnil. Ale kvalita mých příběhů je stále stejná: Nulová. No nic, příště čekejte článek, který má nějaký smysl, takže ahoj :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarafína Sarafína | Web | 24. června 2012 v 12:57 | Reagovat

Styl psaní se mění věkem, já jsem si taky všimla, že mnoho lidí kolem mě a i já postupem času měníme svůj styl psaní.
Já v deseti letech psala jako absolutní kretén, kterej si myslí, jak úžasně píše a přitom výsledek stohí za houpajícího koníčka.
A teď všichni píšou úplně jinak.
Možná to bude tím, že od páté třídy se Český jazyk a literatura berou trošku víc vážně, lidi čtou víc než předtím a nabírají na zkušenostech a vědomostech.
A pak by nebylo divu, že nějakej úlisnej šprt by mohl napsat i naprosto senzační příběh 8-O  :-D .

Btw, podobně tomu tak bylo i s Rowlingovou. Ta prý byla asi taková šprtka jako Hermiona a pak napsala knihu, kterou dneska zná snad celej svět. :-D

2 antone antone | Web | 25. června 2012 v 18:50 | Reagovat

Souhlasím se Sarafínou. Ale konkrétně tvůj styl psaní se mi líbí :-). Hlavně ten kterým píšeš H.O.T.W. ;-) . Prostě se mi to líbí :-D

3 Car(lev15) Car(lev15) | 15. července 2012 v 14:56 | Reagovat

Mě je to jedno...rozhodni se jak chceš..teď musím ...příprava do tanečních napíšu později Oki?:)

4 Koník5 Koník5 | Web | 30. srpna 2012 v 11:42 | Reagovat

Mě se líbíš jako spisovatel :-)
A co se Sarafíny týče, já vím že píšu v deseti letech nedobře.Ale ty příběhy jsou pro mě, aby rozvíjeli můj "talent".Když člověk píše v deseti, může ve dvaceti nějakou vydat.I když píšu špatně, řekněme, že se tím učím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama